Наші телефони: (0352) 51-28-45, (067) 208-30-38

Перелік брендів

Baby WorksBaby Works

Paula має більш ніж 20 річний досвід роботи у своїй області.

http://www.babyworks.com/
BübchenBübchen

KeenwayKeenway

Ушастый няньУшастый нянь

BebiBebi

Bebi (Droga Kolinska) - компанія, яка вже понад 30 років виробляє добре знайомі всім Вам каші Bebi. Продукція Bebi відзначається бездоганною якістю і смаком.

http://www.bebi.ru/
BebivitaBebivita

Bebivita є недорогим брендом дитячого харчування гарної якості для молодих матерів, які хочуть годувати свою дитину здоровою і безпечною їжею.
Bebivita пропонує широкий асортимент виробів з натуральних інгредієнтів та жорстко контролює якість своєї продукції.

http://www.bebivita.de/
Bonnie BabyBonnie Baby

Bonnie Baby - це компанія, під брендом якої Ви побачите освіжаючі колекції розкішного трикотажу для дитини, футболки, дитячі ковдри, капелюхи і пінетки.

http://www.bonniebaby.co.uk/
Canpol BabiesCanpol Babies

Торгова марка Canpol babies існує з 1990 року. На сьогоднішній день - це одна з найбільших на європейському ринку колекцій аксесуарів для малюків і мам, необхідних для годування, догляду, розвитку і безпеки дитини.

http://www.canpol.com.ua/
Children PlaceChildren Place

The Children's Place Retail Stores є провідним роздрібним торговцем, який спеціалізується на товарах для дітей з моменту їх народження і до 14 років.

http://www.childrensplace.com/
ColumbiaColumbia

Компанія Columbia Sportswear - компанія, яка є світовим лідером в області проектування, постачання, збуту та розподілу одягу, взуття та супутніх аксесуарів та обладнання для активного відпочинку.

http://www.columbia.ru/
GeobyGeoby

Дитячі товари ТМ Geoby і ТМ Goodbaby виробляються на найбільшому в світі заводі з виробництва дитячих колясок.
Корпорація Goodbaby Group - одна з найбільших компаній у світі з проектування та виробництва товарів для дітей під торговими марками Geoby і Goodbaby. Заснована понад десяти років тому, сьогодні вона успішно конкурує з відомими світовими виробниками дитячих товарів і є лідером у проектуванні, виробництві, маркетингу та продажу.

http://www.geoby.com.ua/
GerberGerber

Діяльність компанії Gerber ведеться при співробітництві з відомими вченими і фахівцями в сфері харчування та охорони здоров'я.
Продукти Gerber повністю натуральні, не містять консервантів, барвників, штучних в'яжучих і смакових добавок.
Багатий асортимент дитячого харчування Gerber максимально відповідає потребам організму маленької дитини на всіх етапах її розвитку.

http://www.gerber.ru/
HeinzHeinz

Маючи за плечима 135-річний досвід, компанія "Хайнц" з упевненістю заявляє: рецепт успіху простий - працюй за стандартами завтрашнього дня, ніколи не зупиняйся на досягнутому, завжди намагайся зробити що-небудь трохи краще, ніж є зараз.


http://heinz-baby.ru
HippHipp

Більш ніж 3000 фермерських господарств у різних країнах беруть участь у виробництві БІО-органічних фруктів, овочів і м'яса для продуктів HiPP.
На ринку України дитяче харчування HiPP існує вже 15 років і користується широким довірою великої кількості споживачів.

http://www.hipp.ua/
HuggiesHuggies

HUGGIES ® вже більше 30 років розробляє і пропонує високотехнологічні гігієнічні засоби по догляду за дітьми і немовлятами. Продукція HUGGIES ®, пройшла клінічні дослідження та охорони здоров'я дітей та підлітків. Мами і педіатри всього світу довіряють HUGGIES ® турботу про здоров'я шкіри малюка і його комфорт.

http://www.huggies.ru/
HumanaHumana

В Україну продукція Humana постачається виключно з Німеччини.
ТОВ «Німецьке дитяче харчування» працює на українському ринку з 1999 року і є єдиним офіційним дистриб'ютором дитячого харчування Humana в Україні. Ось уже більше 10 років згуртована і професійна команда співробітників «НДП» виконує взяте на себе зобов'язання забезпечувати самих маленьких споживачів харчування в Україні якісними продуктами. За рахунок постійного розширення дистрибуції дитяче харчування Humana на сьогоднішній день є практично у всіх регіонах України.

http://humana.ua/
LiberoLibero

Libero - бренд компанії SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget), шведської целюлозно-паперової мануфактури, що виробляє товари широкого споживання. Компанія SCA виробляє товари особистої гігієни, серветки, пакувальний папір. Під маркою Libero компанія випускає підгузники на липучках, підгузники-трусики, вологі серветки, одноразові пелюшки та інші засоби гігієни для дітей. Основний продукт бренду, звичайно, всім відомі підгузники для дітей.

http://www.libero.ru/
NestleNestle

“Nestlé” — найбільша у світі компанія в галузі виробництва продуктів харчування. На всіх континентах нашої планети, крім Антарктиди, споживачі можуть придбати її смачну і корисну продукцію.
Сьогодні “Nestlé” нараховує 481 фабрик у 87 країнах світу . У групі “Nestlé” працюють 265 тисяч осіб. Продукція “Nestlé” присутня на ринках напоїв, кондитерської продукції, кулінарії, дитячого та спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків.

http://www.nestle.ua/
New BalanceNew Balance

Незважаючи нa гостру цінoву кoнкуpeнцію з боку інших виробників cпopтивнoго взуття,які виготовляють вcю свою пpoдукцію у межах країн Азії, New Balance залишається єдиною кoмпaнією, яка і зараз продовжує розвивати виробництво взуття на власниx фaбpикax в США та Англії.

http://www.newbalance.ru/
NordicNordic

Бренд Nordic виготовляється концерном Райс, який є провідним виробником і переробником зерна у Фінляндії. Райс контролює вирощування зерна, його транспортування зберігання і переробку.
Продукція «Райс Ньютрішен» відповідає усім міжнародним вимогам.
NutriciaNutricia

Nutricia – це потужна мультинаціональна корпорація, що є спеціалістом в дитячому харчуванні. Вона представлена у 127 країнах світу, володіє 68 заводами і налічує понад 30 000 співробітників. Компанія займає лідируючі позиції на ринку дитячого і спеціалізованого харчування в багатьох країнах світу.

http://www.nutricia.ua/
PampersPampers

Pampers "(укр. Памперс) - торгова марка компанії Procter & Gamble, що випускає під цим брендом підгузки і дитячі вологі серветки.

http://www.pampers.com/
WaderWader

Wader - німецька компанія, яка займається виготовленням різноманітних іграшок для дітей, має багаторічний досвід у сфері дитячого приладдя.

http://www.wadertoys.de/
АнгелівкаАнгелівка

Підприємство займається виготовленням дитячих колясок з квітня 1998 року. ТМ «Ангелівка» є першою на українському ринку, хто налагодив серійний випуск та сервісне обслуговування дитячих колясок в незалежній Україні.
Перші дві моделі – „Класична” зимово-літня коляска та „Літній дитячий візок” мали неабиякий успіх в Україні, зокрема на її сході.

http://www.angelivka.te.ua/
БембіБембі

ТМ «БЕМБІ» - це широкий асортимент білизни і дитячого одягу з перших днів життя дитини і до 7 років. Компанія використовує якісні натуральні матеріали, тому вироби ТМ «БЕМБІ» не лише гарні, але й комфортні, практичні, безпечні. Кваліфіковані спеціалісти: технологи, конструктори та дизайнери слідкують за розвитком ринку дитячого одягу і розробляють нові моделі з врахуванням модних тенденцій та специфіки одягу для дітей, а умілі руки робітників втілюють ці ідеї в життя.

http://www.bembi.ua/
МалишМалиш

ТОВ «Дитячий супермаркет« Малюк », дистриб'юторська компанія з офісом у м. Житомир. Компанія працює на ринку дитячих товарів з липня 2003 року. Сьогодні в компанії працює більше 70 працівників.
ТОВ «Дитячий супермаркет« Малюк »здійснює доставку товарів більш ніж 1000 клієнтам роздрібної торгівлі.

http://www.malush.com.ua/
СпеленокСпеленок

«Спеленок» - російський бренд дитячого харчування, який працює на ринку із 2005 року.

http://www.spelenok.com/
*Всі торгові марки та логотипи належать їх власникам.